Szacowany czas dostawy: 1-3 dni
Stan magazynowy: W magazynie

Johnson&Johnson 1-DAY ACUVUE® TruEye® 1-DAY jednodniowe- 30 sztuk

89.00zł  127.00zł
Wybierz parametry soczewek
Oko
Moc
Ilość
Prawe / Lewe
  Opis

  1-DAY ACUVUE® TruEye to jednodniowe soczewki największego producenta soczewek firmy Johnson&Johnson. To jedyne jednodniowe soczewki kontaktowe porównywane z okiem bez soczewki. Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® TruEye zostały wyprodukowane z materialu silikonowo-hydrożelowego i wykorzystują technologię HYDRACLEAR® 1. Zostały zaprojektowane tak, aby utrzymywać stabilność filmu łzowego oraz naturalną fizjologię oka.

   

  Dlaczego warto wybrać soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day z technologią HYDRACLEAR® 1:

  • Technologia HYDRACLEAR® 1- wyjątkowo gładka i nawilżona soczewka zabezpiecza oczy przed podrażnieniami i infekcjami. Bardzo duże nasycenie tlenem- 98% aby oczy były jaśniejsze i bielsze.
  • Nowoczesny materiał- dzięki wykonaniu soczewki z materiału Narafilcon A silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki szybko dopasowują się do kształtu gałki ocznej oraz gwarantują stały dostęp do powietrza.
  • Ochrona przez promieniowaniem UV- zawarty w soczewkach ACUVUE® OASYS 1-Day z technologią HYDRACLEAR® 1 filtr UV klasy 1 pomaga chronić oczy przed 99% promieniowania UVB i 96% promieniowania UVA.
  • Ułatwione zakładanie- jasnoniebieskie zabarwienie soczewek oraz znacznik strony "123" ułatwi zakładanie soczewek.
  • Higiena- soczewki oferowane sa w wersji jednodniowej więc nie wymagają dodatkowej pielęgnacji i przechowywania jak w przypadku soczewek miesięcznych.
  • Popularność- firma Johnson & Johnson jest największym na świecie dostawca soczewek kontaktowych a produkty są jednymi z najbardziej innowacyjnych.

  Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye dostępne są zarówno dla osób korygujących krótkowzroczność, dalekowzroczność. Soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day są soczewkami jednodniowymi i utrzymują swoje właściwości przez 24 godziny. Nie wymagają czyszczenia w płynach ani innych roztworach przeznaczonych do utrzymania higieny oczu i soczewek kontaktowych.

  Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

  Dodaj opinię

  Ocena *

  Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem następujacych form wysyłki:

  INPOST

  Paczkomat InPost- opłata 14,99 zł brutto
  Kurier InPost- opłata 14,99 zł brutto DHL

  DHL Kurier- opłata 14,99 zł brutto
  DHL Punkt Odbioru (Servicepoint) - opłata 14,99 zł brutto

  Wysyłka powyżej 400 zł brutto jest oferowana za darmo!

  Mogą podobać Ci się również