SZYBKA REALIZACJA
15 DNI NA ZWROT
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
Szacowany czas dostawy: 5-7 dni
Stan magazynowy: W magazynie

Johnson&Johnson ACUVUE OASYS 2-WEEK for Astigmatism- 6 sztuk

99.00zł  142.00zł
Wybierz parametry soczewek
Oko
Moc
Cylinder (CYL)
Ilość
Prawe / Lewe
  Opis

  ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM to dwutygodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe toryczne (dla stygmatyków) największego producenta soczewek kontaktowych firmy Johnson&Johnson . Soczewki ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM posiadają ultragładką powierzchnię, która zmniejsza opór z jakim powieki przesuwają się po soczewce. Dzięki temu soczewki są niewyczuwalne i dają uczucie jakby nie było ich na oku. Pomaga to zachować pełen komfort i uwalnia od uciążliwego uczucia zmęczenia oczu przez cały dzień.

   

  Soczewki wyposażone sa w unikalną technologię Projekt Przyspieszonej Stabilizacji™ (ASD) dla osiągnięcia wyraźnego i ostrego widzenia.Technologia ASD wykorzystuje naturalny nacisk powiek podczas mrugania na cztery strefy stabilizacyjne. Soczewka jest stabilna i szybko powraca do właściwej pozycji w przypadku rotacji. Zapewnia to szybką orientację soczewki po założeniu oraz wyraźne i stabilne widzenie przez cały dzień. Technologia ASD jest mniej zależna od grawitacji, a minimalne różnice w grubości soczewki kontaktowej pod powiekami pomagają zapewnić wyraźne i stabilne widzenie niezależnie od ruchów oczu.

   

  9 na 10 osób przyznaje, że są to najbardziej komfortowe soczewki, jakie kiedykolwiek nosili.

  Dlaczego warto wybrać soczewki ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM:

  • Technologia HYDRACLEAR® PLUS- powierzchnia soczewki jest ultragładka, co pomaga zapobiegać uczuciu zmęczenia oczu oraz na stałe wiąże składniki nawilżające ze strukturą soczewki. dzięki czemu charakteryzuje się ona niskim współczynnikiem tarcia i ultragładką powierzchnią. Bardzo duże nasycenie tlenem- 98% aby oczy były jaśniejsze i bielsze
  • Nowoczesny materiał- dzięki wykonaniu soczewki z materiału Narafilcon A silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki szybko dopasowują się do kształtu gałki ocznej oraz gwarantują stały dostęp do powietrza.
  • Ochrona przez promieniowaniem UV- zawarty w soczewkach ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM filtr UV klasy 1 pomaga chronić oczy przed 99% promieniowania UVB i 96% promieniowania UVA.
  • Ułatwione zakładanie- Jasnoniebieskie zabarwienie soczewek oraz znacznik strony "123" ułatwi zakładanie soczewek.
  • Popularność- firma Johnson & Johnson jest największym na świecie dostawca soczewek kontaktowych a produkty są jednymi z najbardziej innowacyjnych.

   

  Soczewki ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM są dostępne w szerokim zakresie mocy korekcyjnych (ujemnych oraz dodatnich) i cylindrów. Możesz je dopasować do swoich potrzeb  i używać przez okres 2 tygodni w trybie dziennym lub całodobowo przez tydzień.

  Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

  Dodaj opinię

  Ocena *

  Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem następujacych form wysyłki:

  INPOST

  Paczkomat InPost- opłata 14,99 zł brutto
  Kurier InPost- opłata 14,99 zł brutto DHL

  DHL Kurier- opłata 14,99 zł brutto
  DHL Punkt Odbioru (Servicepoint) - opłata 14,99 zł brutto

  Wysyłka powyżej 400 zł brutto jest oferowana za darmo!

  Mogą podobać Ci się również