Dopasuj okulary do twarzy

Znajdz najkorzystniejszy kształt okularów dla Twojego kształtu twarzy

Najpopularniejsze marki

LIU JO

Swarovski

Converse

Dsquared2

Calvin Klein

Okulary przeciwsłoneczne Karl Lagerfeld

Filtry
Sortuj po
arrow_drop_down

Brak produktów!

Nie znaleźlismy produktów w takich kryteriach. Zmien kryteria i spróbuj ponownie.

Poznaj topowy model

CONVERSE

.

.

Okulary Karl Lagerfeld

Historia marki Karl Lagerfeld

Karl Otto Lagerfeld. To nazwisko zna niemal każdy. Historia jego kariery jest niesamowita, zawrotna i bajeczna.

Czy wiesz, że Karl wielokrotnie podawał złą datę swoich urodzin? Raz twierdził, że urodził się w 1930 roku, innym razem, że w 1938. Ostatecznie w 2013 r. potwierdził, że urodził się w 1935. Czy jednak i tym razem nie skłamał? Tym bardziej, że jego dawni koledzy w dalszym ciągu twierdzili, że urodził się w 1933. Tak samo zostało to zapisane w akcie zgonu. Podawał również różne dane swoich rodziców, zmieniając ich imiona i nazwiska.

Od 1964 roku projektował jako „wolny strzelec”, bez określonego etatu, dla wielu ekskluzywnych marek: Chloe, Valentino, Cherlesa Jourdana czy Krizji.

Francuski dom mody Chanel. To tutaj Lagerfeld był dyrektorem kreatywnym od 1983, aż do swojej śmierci w 2019 roku. Dodatkowo pracował we włoskim domu mody Fendi, również piastując posadę dyrektora kreatywnego.  

W 1984 roku Karl założył własną markę pod nazwą „Karl Lagerfeld”. Ubrania, buty, torebki, szaliki, okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne Karla. Jego ostatnia kolekcja to ubrania zimowe na tak popularne apres-ski.

Ubierał takie gwiazdy jak Kylie Minogue, Jennifer Lopez oraz Keira Knightley.

Fotograf, projektant mody, karykaturzysta, artysta. Jego projekty były zawsze innowacyjne, eleganckie i wizjonerskie. Proste formy, nowoczesność połączona z vintage. Nic dziwnego, że Karl Lagerfeld stał się ikoną mody.  

Siwe, a właściwie białe włosy, uczesane w kitkę, rękawiczki, czarny garnitur, biała koszula, wysokie krochmalone kołnierzyki. Czarne okulary przeciwsłoneczne, które nosił od lat 70. XX wieku. To z pewnością znaki rozpoznawcze Lagerfelda. To z pewnością nie były nigdy tanie okulary przeciwsłoneczne. 

Karl Lagerfeld prawie zawsze pojawiał się w okularach przeciwsłonecznych. Poza kilkoma nielicznymi przypadkami praktycznie się bez nich nie pokazywał. Na rynku komercyjnym pierwsze okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne pojawiły się jednak dość późno, bo dopiero w 2007 roku. 

W German Optiker mamy najnowsze okulary przeciwsłoneczne i okulary korekcyjne Karl Lagerfeld. Tegoroczne kolekcje okularów Karl Lagerfeld z pewnoscią dopasujesz do kształtu swojej twarzy.