Always focus

To jednodniowe soczewki kontaktowe od American Lens. Wykonane w najbardziej zaawansowanej technologii silikonowo-hydrożelowej gwarantują wysoki komfort noszenia dzięki bardzo dużemu nawodnieniu (56%) oraz tleno-przepuszczalności. Soczewki jednodniowe Always Focus dbają o bezpieczeństwo Twoich oczu chroniąc je przed promieniowaniem UV eliminując szkodliwe promieniowanie. Połącznie materiału silikonowo-hydrożelowego z odpowiednia technologia produkcji może zwiększyć ostrość widzenia w porównaniu do standardowych soczewek sferycznych.

Wysoka zawartość wody w soczewce silikonowo-hydrożelowej dla wspaniałego całodniowego komfortu.

Wysoka zawartość wody w soczewce silikonowo-hydrożelowej zapewnione jest przez cząsteczki silikonu, który w naturalny sposób odpycha wodę dzięki właściwościom hydrofobowym. W soczewkach Always Focus wykorzystaliśmy najnowsza technologie wiążącą wodę zarówno na powierzchni jak i w materiale soczewki. Dzięki nawodnieniu przekraczającym 56% soczewkę nosisz cały dzień nie odczuwając dyskomfortu i zachowując ostrość widzenia.

Soczewki jednodniowe - wygoda i styl życia.

Soczewki kontaktowe Always Focus sa soczewkami jednodniowymi. Nie musisz martwić się o przechowywanie i odpowiednie płyny do ich pielęgnacji. Codziennie zakładasz nowe, świeże soczewki. Nie musisz się też martwić jeśli z jakiegoś powodu stracisz soczewkę - masz jeszcze wiele w opakowaniu!

Specyfikacja soczewek Always Focus

Materiał
somofilcon A
Grubość w centrum
0,07 mm
Zawartość wody
56%
Filtr UV
78% UVA / 98% UVB
Promień krzywizny
8,6 mm
Dk 60
Dk/t 86
Średnica
14 mm
Moduł sztywności
0,5 MPa
Zakres mocy

od -10,00 do -6,50 D (co 0,50 D)

od 0,50 do +6,00 D (co 0,25 D)

od-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)

od +6,50 do +8,00 D (co 0,50 D)

O firmie

Siedziba American Lens mieści się w Stanach Zjednoczonych a zakłady produkcyjne umiejscowione są w EU. Firma specjalizuje się w produktach optycznych takich jak soczewki kontaktowe oraz szkła korekcyjne .

Poza soczewkami kontaktowymi American Lens specjalizuje się cyfrowej obróbce szkieł oraz szkłach progresywnych. American Lens stawia na jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów zapewniając konkurencyjna cenę.