Szacowany czas dostawy: 1-3 dni
Stan magazynowy: W magazynie

Bausch&Lomb ULTRA miesięczne- 3 sztuki

63.00zł  90.00zł
Wybierz parametry soczewek
Oko
Moc
Ilość
Prawe / Lewe
  Opis

  ULTRA to miesięczne soczewki wyprodukowane przez firmę Bausch & Lomb. Soczewki ULTRA to najnowsza generacja przeznaczona dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością, które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i komfortowo nosić soczewki przez cały dzień. Szczególnie polecana osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych takich jak długotrwała praca przy komputerze lub częste korzystanie z urządzeń elektronicznych, gdy częstość mrugania zmniejsza się.

  Optyka asferyczna w soczewkach ULTRA zapewnia kontrolę aberracji sferycznych dając doskonałą jakość widzenia również w warunkach słabego oświetlenia. Do produkcji tych soczewek kontaktowych wykorzystano Samfilcon A, który w połaczeniu z technologia MoistureSeal® zapewnia wysokie uwodnienie przez co soczewki są nawilżone i niezmiennie komfortowe przez cały dzień oraz wyjątkowo wysoką tlenoprzepuszczalność potrzebną dla zachowania zdrowych oczu w dobrej kondycji.

  Cechą charakterystyczną tych soczewek jest specjalne zabarwienie soczewki, ułatwiające ich zakładanie. Ułatwia to nałożenie soczewki na dobrą stronę. Soczewki ULTRA to bardzo zaawansowany produkt zapewniający najwyższe parametry i idealne dopasowanie do każdego oka.

  Dlaczego warto wybrać soczewki ULTRA:

  • Wyprofilowany kształt soczewek oraz ich zabarwienie- soczewka bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu oka i jest łatwa do założenia i zdjęcia.
  • Polecane do pracy przy komputerze- budowa soczewki ogranicza szkodliwe aberracje swiatla.
  • Nowoczesny materiał- dzięki wykonaniu soczewki z materiału Samfilcon A soczewki utrzymują wyjątkowo wysoki poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalnosci.
  • Wysoka odporność na zanieczyszczenia- dzięki nowoczesnej konstrukcji soczewki jej powierzchnia zapobiega niekorzystnym osadom białkowym co jest szczególnie ważne przy soczewkach miesięcznych.
  • Ekonomia- soczewki miesięczne zapewniają bardzo dobry stosunek jakości do czasu noszenia

  Soczewki kontaktowe ULTRA dostępne są zarówno dla osób korygujących krótkowzroczność jak i dalekowzroczność.

  Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

  Dodaj opinię

  Ocena *

  Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem następujacych form wysyłki:

  INPOST

  Paczkomat InPost- opłata 14,99 zł brutto
  Kurier InPost- opłata 14,99 zł brutto DHL

  DHL Kurier- opłata 14,99 zł brutto
  DHL Punkt Odbioru (Servicepoint) - opłata 14,99 zł brutto

  Wysyłka powyżej 400 zł brutto jest oferowana za darmo!

  Mogą podobać Ci się również